Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Sonda

Produkujemy Bramy Rolowane

BRAMA ROLOWANA KASIA ROLETY PRODUCENT

   Jakość i Profesjonalizm...Z nami łatwiej o Komfort...

 

Brama Garażowa Rolowana -To idealne rozwiązanie dla twojego domu.Oferujemy kompletne rozwiązanie dla naszych Klientów.

Brama rolowana jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale przede wszystkim bezpieczna. Brama rolowana szczególnie polecone dla garaży o małych gabarytach i krótkich podjazdach. Pancerz bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu umożliwia pozostawienie wolnej przestrzeni pod sufitem i dzięki temu zwiększa użytkową powierzchnię garażową.

Brama wykonana z profilu aluminiowego, pancerz bramy PA 77 oraz PA 55 profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową zapewnia izolację cieplną i akustyczną oraz jest odporna na warunki atmosferyczne. W celu doświetlenia pomieszczenia można profile pancerza łączyć ze przeszkleniami lub profilami wentylacyjnymi. Pancerz bramy porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych wyposażonych w uszczelki szczotkowe.

Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie za pomocą pilota, bez potrzeby wysiadania z samochodu.

Napędy do bram rolowanych będące w naszej ofercie są mocne, sprawdzone i wytrzymałe.Silniki NHK z otwieraniem awaryjnym pozwalają na podniesienie lub opuszczenie bramy w przypadku braku zasilania. Prosta i sprawdzona budowa napędów zapewni wytrzymałość oraz cichą pracę.

Najważniejsze zalety napędów to możliwość sterowania za pomocą przełączników klawiszowych lub pilotem, oraz przy zastosowaniu centralek sterujących możliwość podłączenia szeregu zabezpieczeń tj. optyczne zabezpieczenie krawędzi zamykającej, fotokomórki lub zabezpieczenie przed wciągnięciem pancerza.

Informacje ,wyceny oraz pytania prosimy o kontakt.

Kontakt tel. +48 32 765 51 23  tel. 793 893 489 e-mail: kasia.biuro@interia.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl